Zpět do obchodu

Registrace

Naše technologie

Vesmír a příroda se kupodivu neřídí zákony, které odhlasoval parlament. Jejich zákony jsou jiné – složité a logické. Podívejme se na některé z nich očima technika.

V roce 1992 měl Ing. Trávníček spolehlivé poznatky o tom, že žijeme v poli neznámé energie. Dobrý důkaz o ní přinesl Nikola Tesla, když pořídil ve vysokofrekvenčním elektromagnetickém poli fotografii aury. Ukázalo se, že z aury lze diagnostikovat, takže souvisí se zdravotním stavem. Ing. Trávníček začal tuto energii zkoumat, některé pokusy popsal ve spisku „Základní kniha o virguli“. To proto, že v počátcích měl k dispozici pouze virguli a anténní systém RUKA, nazvaný dle techniků Rumler – Kahuda. Neznámou energii označil pan Trávníček písmenem T. Kupodivu mu pomohli i senzibilové, lidé, kteří energii T vnímají a dokáží pomocí ní diagnostikovat.

Zajímavé jsou názory dobrých senzibilů na potravu. Zdravá potrava je podle nich ta, která je získána v okruhu 30 km od místa bydliště, i když někteří připouští i 60km. Jídlo má být připravováno s láskou a rozhodně ne odlidštěně a v mikrovlnce. Lidé to nevědí a i kdyby i věděli, co s tím dneska nadělají? Dnešní průmyslová potrava jim nesvědčí, ale jinou seženou jen stěží.

Hvězdáři prokázali, že dnešní fyzika vysvětlí zhruba pět procent toho, co oni pozorují. Potvrdila to i Fabiola Gianotti, ředitelka CERNu (Evropské organizace pro jaderný výzkum) při rozhovoru v České televizi. Hvězdáři pro nevysvětlených 95% jevů zavedli pojmy temná hmota a temná energie. K nim patří i pole T. Zkoumání je nesmírně obtížné, ale ne nemožné. Ing. Trávníček za každý poznatek platil tvrdou prací i svými penězi. Odměna však stála za to. Dnes už má poznatky na úrovni fungujících technologií a osvědčených výrobků.

Uvedeme jeden z jeho mnoha poznatků. Pole T lze popsat podobně jako jiná pole vlnovými funkcemi, kde energii přenáší nosná vlna (autobus) a její zvrásnění nese informace (lidi). A délku nosné vlny lze měřit, v nouzi i na systému RUKA. Jen jedna délka je v přírodě zdravá – správná a zajímavé je, že nemocný orgán vykazuje kratší nosnou vlnu. I zvrásnění „nemocné“ vlny je jiné, takže v pořádku nejsou ani informace. Na kratších nosných vlnách začíná být aktivní řada mikroorganismů, které by aktivní být neměly a při dalším zkrácení vlny jsou aktivní i viry, což není dobré. Proto například zahušťování digitalizace – více wifi, bluetooth, mobilního záření atd. není dobré. Zkracují vlnovou délku energie organizmu a tím umožní aktivaci virů, kteří by aktivní být neměli.

Pan Trávníček vyvinul řadu výrobků, které přináší pro daný problém správné informace. Jenže neopraví zkrácenou nosnou vlnu – na to se musí jinak, jinou technologií.

Vyvinul tedy potravní doplněk, který kromě potřebných informací ponese pořádnou porci energie k opravě poškozených vln energie organizmu. A sice proto, aby se mohlo poškozené trávení energeticky zotavit. Technologii měl zvládnutou, takže šlo jenom o výpočet a sestrojení správného zdroje energie.

Poznámka: Potravní doplněk nemá nic společného s lékařstvím ani s léčitelstvím. Je pouhou aplikací fyzikálních poznatků v oblasti energie.

Zpět do obchodu