Zpět do obchodu

Registrace

Mapování poruchových polí energie

Detekce škodlivého pole energie doma či v práci, abychom se mu vyhnuli a cítili se lépe.

3 200 Kč

Mapování poruchových polí energie

Detekce škodlivého pole energie doma či v práci, abychom se mu vyhnuli a cítili se lépe.

Pokud doma nebo v práci pobýváte v poli stojatých vysokofrekvenčních vln (vzniklé z vysílačů ve vašem okolí) nebo geopatogenních zónách (vzniklých geologicky), budou tato pole narušovat kvalitu a proudění energie ve vás i v prostoru. Pokud v těchto polích odpočíváte, spíte nebo pracujete, naruší vaši lidskou energii a můžete mít následující syndromy: únava, nesoustředěnost, podráždění, nespavost, chronické nebo neznámé nemoci.

Tato pole nejsou vidět, proto o nich ani nemusíte vědět. Stojaté pole si můžete představit jako neviditelnou bublinu rezonujících elektromagnetických vln někde v prostoru, např. v ložnici nebo obývacím pokoji. Umíme je detekovat a zakreslit do plánu a vy se jim tak můžete vyhnout a cítit se lépe.

V rámci služby dále zjišťujeme, zda-li procento nelineárních (škodlivých) složek energie v prostoru nepřesáhl přírodní limit a zda-li energie není přebytek. Stejně jako v audio kabelech při velkém množství nelineárních složek převáží šum nad zvukem a elektrické vedení při přebytku - přepětí začne hořet. Po detekci zón se jim můžete vyhnout, nebo využít naši službu k jejich neutralizaci.

Pro vyhotovení mapování potřebujeme

  1. plán bytu / kanceláře, nejlépe kopii stavebních plánů (možno získat od stavebního úřadu).
  2. adresu, patro.
  3. malý pramínek vlasů ze zadní části hlavy.
  4. vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon, email)

Pozor, diagnózu neděláme na místě, to je proces, který trvá několik dnů až týden. Podklady (pramínek vlasů) nám pošlete dopisem nebo vhoďte do schránky osobně, zbytek je možné poslat emailem. Výsledky dodáváme obvykle do týdne až dvou, záleží na aktuálním vytížení. Cena do 100m2.

Kategorie: Služby
Dostupnost: Skladem
3 200 Kč
2 644,63 Kč bez DPH
Zpět do obchodu