Zpět do obchodu

Registrace

Hliník

Nějakou dobu jsem se zabýval zkoumáním vlivu 13Al hliníku. Ukázalo se, že dokáže projít mozkovou krevní bariérou a napadne především funkci NOR, která nastavuje normální (tj. přírodní) parametry pole energie T. Narušení energetické rovnováhy je příznivé pro vznik demence, autismu, hyperaktivity a řady dalších poruch, protože jsou následně poškozovány všechny životní funkce.

Každý prvek má svůj obraz v poli T, jde o mnoho parametrů, ale omezím se na jediný. Jde o vlnovou délku nosné vlny hliníku v poli T, kterou si dokonce můžete změřit, pokud se naučíte pracovat se systémem RUKA Ing. Rumlera. Oproti přírodnímu normálu je kratší o 25,6%. Protože zkrácení nosné vlny v organismu charakterizuje nemoc, nesmí hliník v žádné formě do organismu proniknout. Dokonce i hliníkové nádobí předá potravě nepříznivou energii a nemělo by být vůbec používáno. Totéž platí pro hliníkové fólie. Tragické je, že hliník je součástí vakcín, které jsou aplikovány zejména na děti.

Až fyzika přestane přešlapovat na místě a začne zkoumat temnou hmotu a temnou energii, vyjde najevo, že tvůrci dnešních vakcín zřejmě pokračují v díle známého pokusníka, který se jmenoval Mengele.

Odbočím. V Bruselu opět mudrovali. Výsledek? Defoliant Roundup opět nebyl zakázán a jeden hnusný fungicid, který už padesát let decimuje půdní podhoubí, také ne. Všimněte si ale toho, že EK nemůže poroučet, může pouze doporučovat. Což znamená, že nám neškodí EK, ale pražský papalášský výběr.

Nepochybuji o tom, že symbióza podhoubí a bakterií si s fungicidem nakonec poradí a že si postupně poradí i s plasty. I když technické zařízení, které si s plasty poradí, už existuje. Vzniklo v naší zemi.

 

pro Via Energia napsal Ing. Vladislav Trávníček

Zpět do obchodu