Zpět do obchodu

Registrace

Zatajované příčiny bolestí zad 3. díl

Kdy se uzná vysokofrekvenční záření jako zdraví škodlivé? A jak vlastně ovlivňuje bolesti zad? O škodlivosti kouření se mluvilo dlouho, ale úřady je uznaly až po padesáti letech zesměšňování těch kdo to tvrdili. Škodlivost azbestu se úředně uznala teprve nedávno a úřady ji také nechtěly dlouho uznat. Chcete se o své zdraví starat sami, nebo to necháte na úřadech?

Vysokofrekvenční záření

V průběhu minulých 15 let jsme zaznamenali zajímavý jev. Někteří klienti měli chronické obtíže, na které staré osvědčené metody nefungovaly. Aktivní klienti vyzkoušeli i několik metod, jak si pomoci. Když jim nepomohly standardní metody, začali hledat i neobvyklé způsoby pomoci, hlavně aby pomohly. Když jsme začali zkoumat důvody, proč přestaly staré metody fungovat, narazili jsme na velmi zvláštní úkaz.

Zjistili jsme, že za chronické obtíže mohla stojatá pole. Stojaté pole je technický termín, kterým se označuje “neviditelná bublina rezonujících vysokofrekvenčních vln”, jde především o mobilní záření a TV signál. Fyzikální zákony jim nařizují vytvářet na některých místech oblasti s maximem intenzity pole. A může být v místě vaší postele nebo na židle.

Stojaté pole v mikrovlnné trouběKlientům, kteří pobývali ve stojatém elektromagnetickém poli, se zhoršil zdravotní stav. Když se z pole vystěhovali, přestal se jejich stav zhoršovat, někdy se zlepšil. Tyto vlny ovlivňovaly lidské biochemické pochody, čehož následkem vznikly chronické nemoci. Vlevo vidíte ukázku stojatého pole v mikrovlnné troubě. Princip je stejný – vlny rezonují v prostoru a vytvoří stojaté pole. To je ta červená kulička. Ta pak zahřívá jídlo. Proto je v mikrovlnné troubě otáčecí mechanizmus – aby stojatým polem projelo celé jídlo.

Ihned po zjištění škodlivost stojatých polí jsme provedli analýzu u našich vlastních prostor doma i v práci. Škodlivých polí jsme objevili spoustu. Nejprve jsme se jim vyhnuli přesunutím nábytku – postelí a kancelářských stolů. Posléze jsme se naučili některé typy polí i odrušovat, ale jde o časově náročnou a drahou práci.

Když za námi přijde klient na terapii, nevíme, zda tato pole v bytě a kanceláři má. Víme ale, že když se jim vyhne, uzdraví se. Proto provádíme mapování polí, aby se jim mohli v případě nálezu vyhnout. Bez vystěhování postele / pohovky / kancelářského místa z pole se stav klientů nikdy nezlepšil. Alespoň za posledních 15 let, kdy se problematice věnujeme.

Jak taková pole vypadají?

Kliknutím na obrázek jej otevřete ve větší velikosti.

poruchová energetická polePoruchová energetická pole   Poruchová energetická pole


Řešení příčin bolestí zad

Řešení je poměrně jednoduché. Pole vám můžeme v bytě nebo práci detekovat, abyste se jim mohli vyhnout. Jde o nejrychlejší a nejlevnější řešení. Více informací zde. Pokud máte nedostatek prostoru a chcete využít každý kousek podlahy, můžeme vám pole i odrušit. Stačí nás kontaktovat, ale nebude to levné, odrušení je náročná věc. Lepší je přesunout nábytek o pár centimetrů, podle nákresu.
 

Libor Bednařík
www.viae.cz

Zpět do obchodu