Zpět do obchodu

Registrace

Zánět dásní

Někoho trápí zánět dásní jen chvilku, někdo má potíže chronické. Obojí souvisí s naším prostředím v ústech. Jak? V ústech, stejně jako v dalších částech těla, žijí symbiotické mikroorganismy. Ony potřebují nás a my potřebujeme je. Když mají přirozené prostředí, pracují správně v symbióze s námi. Krásně to je vidět při jezení potravy.

Jakmile viry žijící v ústech zjistí, že je v ústech potrava, utíkají dolů do žaludku. Tam se vrhnou na bakterie a přeprogramují je na typ potravy, který za chvíli pošlou dolů ty bakterie, jež začínají trávit potravu v ústech. Zkrátka normální přírodní proces.

Věc je v tom, že se při každém čištění zubů (které je ale vhodné i potřebné!) trošku naruší energie a uvolní část biotopu. Ten je pak nahrazen novými viry a bakteriemi zvenku a množením těch uvnitř. Pokud však používáme nepřírodní ústní vody plné chemických látek, které vyhubí veškeré viry i bakterie v ústech, přemnoží se následně ty nesprávné a tropí neplechu. Pro udržení přírodního energetického prostředí pro ty správné viry a bakterie jsme vyvinuli bylinnou ústní vodu Gingiva.

Pokud proces pokračuje delší dobu, vznikají hlubinné záněty dásní. Vznikají proto, že vázne proudění tělních tekutin v dané oblasti. Tělní tekutiny v dásních přinášejí tkáním živiny a odnášejí buněčný odpad. Když tento proces nefunguje správně, vznikají záněty dásní.

Na ty má velký vliv i zemědělská chemie obsažená v naší potravě. Způsobuje totiž narušení energie buňky, což má dva následky. Jednak horší práci Golgiho aparátu v buňce, který má na starost transport bílkovin, a také vázne transport přes buněčnou membránu. Tím dochází k další komplikaci zásobování tkáně dásní živinami s následným zánětem.

Pro nastavení správné energie v ústech při potížích se zánětem dásní jsme vyvinuli bioinformační výrobek Gingiva Forte.

 

Co dále dělat proti zánětu dásní?

Já sám jsem začal dělat několik věcí, které se mi velmi osvědčily. Vynechal jsem veškeré ústní vody s chemickými látkami, protože narušují energii v ústech.Také si mi osvědčilo braní vitamínu B, D a C a pravidelná konzumace čerstvých zeleninových šťáv. Vitamíny ze šťáv se vstřebávají lépe než z pevné potravy. Po pravidelném čištění zubů jsem začal užívat náš výrobek Gingiva, který jsme uvedli do prodeje poté, co se nám osvědčil a prošel testy. Pro ty, kteří již mají zánět dásní, jsme připravili bylinnou tinkturu Gingiva Forte. Ta urychleně obnovuje energii v našich ústech, aby se množily pouze správné bakterie. 

 

Užívání GINGIVY FORTE

Gingiva Forte | zánět dásní5 až 6 kapek Gingivy Forte aplikujte přímo na místo zánětu a rozetřete jazykem. Občas pomůže vatová tyčinka. Používal jsem Gingivu Forte maximálně 5x denně a pomohla mi. Cítím se lépe.

Gingivu žlutou používám preventivně 1x denně pro udržení zdravého energetického symbiotického prostředí. Po vyčištění zubů nakapu 7 až 10 kapek do vody v hrnečku a proplachuji ústa 2 minuty. Potom vyplivnu.

 

 

Přeji vám, abyste se svého zánětu dásní zbavili co nejrychleji.

Libor Bednařík
www.viae.cz

Zpět do obchodu