Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Jsme parta zvědavých techniků, rádi objevujeme nové věci a uvádíme je do praxe. Objevujeme nové funkční biotechnologie a zátěžovými testy prověřujeme jejich funkčnost. Ty životaschopné uvádíme na trh. Věříme, že všichni můžeme být zdraví a šťastní a Země může být krásným místem k životu. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Libor Bednařík, Via EnergiaLibor Bednařík (46)

Od malička jsem trpěl alergiemi mnoha druhů a nikdo nebyl schopen mne jich zbavit. Komplikovaly mi život. Se svou speciální energetickou technologií mi pomohl až Ing. Vladislav Trávníček. Díky jeho metodě jsem se alergií úplně zbavil. Když jsem si ověřil, že to funguje, chtěl jsem tuto skvělou technologii rozšířit mezi lidi. Proto jsme spolu založili společnou firmu, kde vyvíjíme a vyrábíme bezva výrobky. Jsem technik, vystudoval jsem stavební průmyslovku, poté jsem studoval informační technologie. Skoro celý život podnikám, pracuji jako obchodník a poslední dobou i jako psycholog, psychologii studuji soukromě. Mám rád lidi, praktické myšlení, Asii, karate a neznámé druhy energie. 

 

via-energia-vladislav-travnicekIng. Vladislav Trávníček (76)

Ing. Trávníček vystudoval jaderné inženýrství a dlouhodobě se zabývá energií. Kvantovou mechaniku studoval soukromě a intuitivně cítil, že oficiální informace o ní mají mezery a nedostatky. Dnes už je prokázáno, že mohou existovat i jiné energie než ty, které jsou oficiálně uznány. Zjistil, že energie a její vlastnosti, které zkoumá již 30 let, má vliv na zdraví všeho živého. Pro společnou firmu nyní Ing. Trávníček vyvíjí nové funkční výrobky a dále vylepšuje své technologie. V současné době se nejvíce zabývá příčinami chronických vracejících se nemocí.

Zpět do obchodu