Zpět do obchodu

Registrace

To podstatné o zdraví I

aneb pozitivní vibrace pohledem jaderného inženýra. Každý zná pojem pozitivní vibrace. Málokdo si však uvědomuje, jak důležitá je energie pro naše zdraví a život. Vibrace jsou jedním z projevů existence fyzikálního pole a jsou spojeny s přenosem energie. Například vibracím v elektromagnetickém poli (dále jen pole E) říkáme fotony nebo také elektromagnetické vlny.

Nikola Tesla vyfotografoval auru a tím prokázal, že vysokofrekvenční pole E reaguje s jiným fyzikálním polem, označme ho písmenem T (terestrické). Z fotografie aury lze diagnostikovat, což znamená, že pole T nějak souvisí s lidským zdravím. Někteří lidé auru dokonce vidí. Pozorování takových osob sepsal pan Reichenbach v knize Ódické listy. Pojem Reichenbachovo světlo existuje, ale nebyl fyzikálně objasněn.

Pole E je kvantované a pole T, které s ním reaguje, musí být také kvantované. K jeho popisu je tudíž možné použít některá vlnová řešení. Základní výzkum neděláme, nemáme k tomu podmínky, ale hledáme a nalézáme použitelné technologie. To platí i v jiných oborech, vědecká zjištění převádějí do praxe inženýři.

Vlna v poli E má určitou délku. Někdy se užívá pojem frekvence, protože v poli E existuje jednoduchý přepočet obou veličin. Frekvence udává energii, kterou tato vlna přenáší, jde o Planckův vztah E = h ⸱ f. V poli T je to komplikované, protože vlnová délka a frekvence jsou vázány složitými vztahy. Proto je práce s polem T obtížná.

Rádiová vlna přinese do vaší antény energii, jenže přijímaná vlna není hladká, ale vroubkovaná a její vroubky nesou informaci, například hudbu nebo obraz. Podobně je to v poli T, můžeme rozeznat silovou a informační složku. Ve výrobcích obvykle využíváme pouze informace, ale nyní přidáme i silovou složku. Má to své opodstatnění, choroba orgánu totiž zkracuje jeho nosnou vlnu a tu pouhá informace nespraví. Má to velký praktický význam, protože mikrobi a viry napadají právě orgány s krátkou nosnou vlnou.

Někteří lidé dokážou pracovat s informacemi pole T a skvěle diagnostikovat, příkladem je například zesnulý páter Ferda. Jiní dokonce pracují i se silovou složkou, viz (rovněž zesnulý) polský léčitel Nardelli. Dokážou to ale i zvířata, například koně, psi, kočky a delfíni. Uzdravují lidi i za cenu sebeobětování.

Tato informace o zvířatech ukazuje, že příroda zřejmě není taková, jak nám ji líčí humanistické vědy. Není to stálý boj o přežití a válka za válkou. Příroda je naopak symbiotická, existuje v ní ale potravní řetězec. Potrava je limitou, na daném území je tolik jedinců, kolik se jich v něm uživí. To lidé nerespektují a tím narušují hospodaření přírody s hmotou a energiemi. Zatím se pouze zbláznilo počasí, ale můžeme čekat i další překvapení.

Dalším důležitým tématem je voda. Ne pro její stěžejní význam v klasické energetické bilanci planety, jde o její jiné vlastnosti. Masaru Emoto totiž objevil, že voda dokáže reagovat na myšlenku, svým způsobem tedy komunikuje. Jde ale i o jinou vlastnost. Voda se v mikrovlnné troubě vaří při vyšší teplotě, než by měla, a tím si vezme více energie. Proč? Věda se tím nezabývá, takže problém vyřešila jedna anglická školačka. Měla dvě stejné rostliny ve stejné půdě a stejných květináčích. Vodu na jejich zálivku upravovala, jednu uvedla do varu klasicky a druhou v mikrovlnné troubě. Po zchladnutí rostliny zalila a ta v péči mikrovlnky za pár dní zahynula. Tolik k „neškodnosti“ dnes užívaných vysokofrekvenčních zařízení. Dnešní prostředí se radikálně změnilo a přestává svědčit lidskému zdraví. K tomu velice přispívá i rostoucí hladina stresu, který je velice zhoubným faktorem.

Řešení existuje

My přispíváme k nápravě stavu svým dílem. Zveřejňujeme podstatné informace a vyrábíme dobré produkty, které naši energii obnovují a regenerují. Je však zapotřebí, aby si více lidí uvědomilo podstatu problému a poté začalo pracovat na nápravě. Například změnou životního stylu, pečlivým výběrem stravy, nakupováním u farmářů místo nadnárodních konglomerátů, omezením vysokofrekvenčního záření (vypnutí wifi) a sdílením užitečných informací. Více možností najdete na našich stránkách Praktická doporučení.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení