Zpět do obchodu

Registrace

Obchodní podmínky a související

Divine Way s.r.o., IČ: 02608596, DIČ: CZ02608596, Sídlo: Braunerova 563/7, 180 00 Praha – Libeň

1. Obchodní podmínky
2. Reklamační řád
3. Odstoupení od smlouvy
4. Prohlášení o ochraně osobních údajů a dat
5. Autorská práva a použití informací z webu www.viae.cz

Obchodní podmínky Divine Way s.r.o.

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů. Změna/úprava objednaného zboží je možná pouze do doby než je zákazníkovi odeslán e-mail s informacemi o odeslané zásilce. Jakmile je tento e-mail zákazníkovi odeslán, zásilku již přebírá dopravce a není možné již změnu uskutečnit.

U jednotlivých produktů jsou případně uváděny zkušenosti a dávkování, která však v žádném případě nenahrazují lékařské vyšetření, lékařskou péči a konzultaci s lékařem. V případě jejich zakoupení kupujícím se konzultace s lékařem již předpokládá a kupující tak jedná výhradně na svoji odpovědnost.

Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud jde např. o nějaké chybějící či nepřesné údaje atd.

Ceny jsou u produktů uvedeny včetně DPH.V případě chybějícího zboží bude zákazník e-mailem nebo telefonicky kontaktován. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu barevnosti dekoračních materiálů. Při opětovném doručení zásilky připočítáváme opět dopravu ve výši 150,-Kč bez ohledu na výši ceny zásilky a znovuzaslání zásilky je možné pouze při platbě předem na účet.

Veškerá komunikace mezi Divine Way a zájemci o produkty a služby nebo čtenáři webu má důvěrný charakter, je součástí obchodního tajemství a není povolené zveřejňovat ji ani její části nebo jiné související informace.

 

Reklamační řád Divine Way s.r.o.

Případné reklamace vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy. Pokud bylo zboží poškozeno při přepravě (zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník NESMÍ takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce telefonicky/e-mailem).

Zboží bylo poškozeno po převzetí od přepravní služby špatnou manipulací a poškodil se obal nebo pomačkaly výrobky uvnitř. V tomto případě prodávající za vady neodpovídá. Zboží bylo uchováváno v podmínkách, které neodpovídaly požadavkům uskladnění. Při vystavení přímému slunečnímu záření může dojít k poškození a prodávající v tomto případě neodpovídá za vady.

Zboží bylo poškozeno působením živlů. Došlo k poškození vlivem větru, deště apod., kdy zboží spadlo na zem nebo promoklo. Prodávající za vady neodpovídá. Zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s přepravou. Při hrubém zacházení může dojít k poškození a prodávající v tomto případě za vady neodpovídá.

Potravinové výrobky, kosmetika a doplňky stravy jsou baleny s minimální lhůtou trvanlivosti a s datem spotřeby do… (některé doplňky stravy). Dodáváme pouze kvalitu a velice přísně dodržujeme distribuci našich výrobků. Výrobky dostupné na našem e-shopu nepodléhají rychle kazícímu se zboží, a proto se na ně pohlíží jako na ostatní zboží potravinářské, na které se záruka vztahuje dle § 620 odst 1 občanského zákoníku se záruční dobou 8 dní. Na tuto úpravu navazuje zákon o potravinách a tabákových výrobcích, který rozlišuje dvě data:

Postup při reklamaci
Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem a zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu zpět. Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího obdržení. Pozor, zásilku neposílejte na dobírku, bude odmítnuta.

 

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy: Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez použití, bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Pokud zákazník při své objednávce platil zároveň dopravu, bude mu zároveň vrácen i tento poplatek.

Pozor – od smlouvy nelze odstoupit při objednání individuálních služeb, pokud již byly provedeny nebo byly započaty kroky k jejich provedení. Služby jsou dělány individuálně pro Vás na míru a nelze je využít pro jiného zákazníka.

 

Prohlášení o ochraně osobních údajů a dat

Ochrana osobních dat

Data, která nám zadáte v objednávce používáme pro účely doručení objednaného zboží a služeb. Data jsou uchována v databázi eshopu spravovaného profesionální IT firmou. Vaše data nutná pro doručení zásilky předáváme přepravní firmě. Novinkové emaily neposíláme. Náš web i obchod používají cookies a statistické nástroje technického charakteru, které mohou část vašich údajů poutřebovat pro zobrazení statistik v administraci našeho eshopu. Další vaše data a podklady, převážně z terapie, jsou likvidovány po ukončení vašeho případu. Na požádání veškerá vaše data u nás evidovaná smažeme.

 

Autorská práva

Divine Way s.r.o. vlastní práva k obsahu webu www.viae.cz. V případě, že chcete tento obsah použít, můžete, pokud splníte 3 jednoduché podmínky:

  1. Vyznění použitého obsahu tam, kde jej použijete musí vyznít pozitivně pro Divine Way s.r.o a její výrobky a služby.
  2. Musíte uvést zdroj ve tvaru: „Zdroj: www.viae.cz”
  3. Při použití online musí být zdroj ve tvaru odkazu – klikatelný a vést na adresu www.viae.cz a v odkazu nesmí být nijak omezováni vyhledávací roboti jako je googlebot a další.

Použitím obsahu tohoto webu a nedodržením výše uvedených podmínek je porušením autorských práv.

Aktuální obchodní podmínky a prohlášení o ochraně osobních údajů Divine Way ke stažení zde.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení