Zpět do obchodu

Registrace

Aureen ideální snídaně na 14 dní

Kategorie: posílení energie trávicího traktu při žaludečních potížích, poruchách trávení a zažívání, gastritidě, břišní kolice, střevní kolitidě, zácpě, nadýmání, celiakii.

399 Kč
via energia aureen 14dni
Výprodej

Aureen ideální snídaně na 14 dní

Kategorie: posílení energie trávicího traktu při žaludečních potížích, poruchách trávení a zažívání, gastritidě, břišní kolice, střevní kolitidě, zácpě, nadýmání, celiakii.

Aureen je ideální jako rychlá dobrá snídaně. Aureen je bioinformační přírodní směs – doplněk stravy. Odlehčuje trávícímu traktu tím, že nemusíme trávit pevné částice. Obnovuje a harmonizuje energii, její kvalitu a proudění, okolo žaludku a střevního traktu tak, abychom se cítili lépe. Energie trávícího traktu je dnes poškozována mnoha faktory a špatně se zotavuje. Kúra Aureen je sestavena tak, aby jí to umožnila. Jednotlivé složky působí na nejvíce poškozované části energie trávícího traktu. Použité suroviny a byliny mají nejvyšší kvalitu energie, kterou jsme na trhu našli. Směs připravujeme velmi speciálním způsobem, aby to naší energii posilovalo, harmonizovalo a uklidňovalo.

  • Javorový sirup působí příznivě na energii žaludku.
  • Kokosový olej harmonizuje energii slinivky.
  • Olivový olej zotavuje především energii tenkého střeva.
  • Byliny příznivě působí na energii vnitrobuněčných dějů, jde především o kvalitu energie proteinů a stavbu bílkovin, tedy o obnovu energie poškozených tkání. 

Použití

Použití je velmi snadné. Přiloženou odměrkou nabereme 50ml Aureen, přelijeme do hrnku a zalijeme 150ml teplé, 40 stupňové vody. Dobře zamícháme a pomalu vypijeme. Aureen osvědčila jako dobrá rychlá snídaně. Dodá spoustu kvalitní energie pro dobré ráno. Aureen 500ml vydrží na 14 dní, 1000ml na 1 měsíc. Doporučené dávkování je 5 dní brát, 2 dny pauza. Více o Aureen kúře: Aureen kúra.

Objem: 0,5l

Složení: Javorový sirup, panenský olivový olej, bio melasa třtinová, bio kokosový olej, bylinné extrakty: Dioskorea kořen (Radix dioscoreae) 0,1%, Kakost nať (Herba geranii robertianae) 0,1%, Lžičník nať (Cochlearia officinalis) 0,1%, Trnka květ (Flos pruni spinosae) 0,1%), alkohol 1,8 %. 

Výživové údaje v jedné dávce (50ml)

Energetická hodnota: 1038kJ / 248kcal
Sacharidy 44,8g, z toho cukry 37,2g
Bílkoviny 0,02g
Tuky 12,4g
Sůl 0,01g - v potravině je obsažena výlučně z důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.

Upozornění: Nevhodné pro diabetiky a ty, kteří mají potíže se slinivkou a žaludečními vředy. Není náhrada pestré pravidelné stravy.

Kategorie: trávení a zažívání
Váha: ~632g
Dostupnost: Momentálně nedostupné
399 Kč
599 Kč Ušetříte 33 % 356,25 Kč bez DPH
Zpět do obchodu