Zpět do obchodu

Registrace

Stres a příčiny stresu

Nikdy není taková pohoda, aby se člověk stresu a obav úplně zbavil, ale pokud se ocitáme v hororových situacích, zanechá stres své stopy. Zejména proto, že neprožíváme přirozený stres. Stres má v přírodě své místo, je přípravou na boj nebo na útěk. V mozku se uvolňuje adrenalin jako podpůrná látka pro rychlou reakci, ale když už je jednou uvolněný – co s ním?

Šéf vás nažene do stresové situace, při které byste ho dobrých deset minut mydlili klackem, ale taková reakce není považována za korektní, takže v sobě dusíte vztek a pokoušíte se o nejrovnější úsměv. Adrenalin tedy není využit a odplaven a škodí. Můžete se pokusit odplavit ho později, když začnete dělat nějaký adrenalinový sport, jenže ouha – při tomto sportu vzniká čerstvý adrenalin a ten starý nepoužitý už vás dávno poškodil.

Další příčiny stresu

Blbý šéf není jediná příčina stresu. Další porci ke stresu totiž přidává pocit neřešitelné situace a skryté úzkosti a lze ho velmi dobře ilustrovat na dnešní politické situaci. Mediální mluvčí konstatují, že lidé ztratili zájem o politiku, ale oni ve skutečnosti reagují velmi přirozeným způsobem na něco úplně jiného.

Velká část z nich totiž dospěla k názoru, že všechno, co dnešní poslanci odhlasují, je namířeno proti obyčejným poctivým lidem a že se s tím nedá nic dělat. A to je příčinou permanentní skryté úzkosti. Angličané říkají, že „nikdo si není jist svobodou, životem ani majetkem, pokud zasedá parlament“, a dnes si u nás lidé začínají myslet totéž.

Spousta lidí už je na dně a jdou k doktorovi. Ten ví, která bije, ale nic s tím nenadělá, protože nemá spojení na Blanické rytíře, kteří by možná pomohli, takže předepíše antidepresiva. Bere je stále větší množství spoluobčanů, zvykli si na ně a už se bez nich neobejdou.

Stres v souvislostech

Se stresem samozřejmě souvisí únava a chronický únavový syndrom, jež má počátky také v elektronice. A ještě jedna věc je ve hře o stres. Věda se nedávno začala zabývat vlastnostmi krystalů některých prvků a dnes už vám bez krystalů křemíku zhasne počítač, mobil ani neškytne a nenastartuje auto. Víte, jakých nepočítaných tun křemíku je kolem nás? A myslíte, že tomu někdo rozumí?

Co se týče stresu, může být oboustranný. My škodíme planetě a ona cítí a vysílá signály, které lidé vnímají, a neprospívá jim to. Ti, kteří jsou schopni určit diagnózu v poli energie T, nachází v podkorové oblasti levé hemisféry místečko, které komunikaci s přírodou nasvědčuje a čísla odpovídají stavu úzkosti a stresu.

Opravdu, stres lze dostopovat do této oblasti mozku a zpravidla jej lze ovlivnit alternativními postupy – pokud člověk není pod příliš velkým tlakem. Stres ale může souviset i s chorobou, například řada lidí se závažnou poruchou v oblasti tlustého střeva pociťuje nevysvětlitelné návaly tiché zuřivosti a bezmocnosti.

Na stresu se také podílí stav tělesných tekutin, takže zde spolupůsobí i jevy spojené s dnešní elektronikou. Je to jako u jiné choroby, v oblasti poruchy se najde odchylka pole T, ale biochemici už vědí, že voda není, jaká by měla být a mění se v nebezpečný volný radikál H2O+. Tohle je logický důsledek stavu, voda se špatnými parametry energie T se nechová, jak by měla a škodí nám.

Jak vyhrát nad stresem

Protože stres oslabuje naši energii, abychom nad ním vyzráli, musíme naši energii posílat. Proto jsme vyvinuli a vyrobili speciální bylinný extrakt Remessio. Remessio je nabitý velmi silnou energií. Ta posiluje naši energii, energii imunitního systému, trávení a odolnosti vůči stresu. Více informací a zakoupit můžete zde: Remessio Men a Remessio Women.

Remessio pro muže - Remessio Men
Remessio pro ženy - Remessio Women
Remessio pro muže     Remessio pro ženy

 

Ing. Vladislav Trávníček

Libor Bednařík

Zpět do obchodu