Zpět do obchodu

Registrace

Stres a příčiny stresu

Nikdy není taková pohoda, aby se člověk stresu a obav úplně zbavil, ale pokud se ocitáme v hororových situacích, zanechá stres své stopy. Zejména proto, že neprožíváme přirozený stres. Stres má v přírodě své místo, je přípravou na boj nebo na útěk. V mozku se uvolňuje adrenalin jako podpůrná látka pro rychlou reakci, ale když už je jednou uvolněný – co s ním?

Šéf vás nažene do stresové situace, při které byste ho dobrých deset minut mydlili klackem, ale taková reakce není považována za korektní, takže v sobě dusíte vztek a pokoušíte se o nejrovnější úsměv. Adrenalin tedy není využit a odplaven a škodí. Můžete se pokusit odplavit ho později, když začnete dělat nějaký adrenalinový sport, jenže ouha – při tomto sportu vzniká čerstvý adrenalin a ten starý nepoužitý už vás dávno poškodil.

Další příčiny stresu

Blbý šéf není jediná příčina stresu. Další porci ke stresu totiž přidává pocit neřešitelné situace a skryté úzkosti a lze ho velmi dobře ilustrovat na dnešní politické situaci. Mediální mluvčí konstatují, že lidé ztratili zájem o politiku, ale oni ve skutečnosti reagují velmi přirozeným způsobem na něco úplně jiného.

Velká část z nich totiž dospěla k názoru, že všechno, co dnešní poslanci odhlasují, je namířeno proti obyčejným poctivým lidem a že se s tím nedá nic dělat. A to je příčinou permanentní skryté úzkosti. Angličané říkají, že „nikdo si není jist svobodou, životem ani majetkem, pokud zasedá parlament“, a dnes si u nás lidé začínají myslet totéž.

Spousta lidí už je na dně a jdou k doktorovi. Ten ví, která bije, ale nic s tím nenadělá, protože nemá spojení na Blanické rytíře, kteří by možná pomohli, takže předepíše antidepresiva. Bere je stále větší množství spoluobčanů, zvykli si na ně a už se bez nich neobejdou.

Stres v souvislostech

Se stresem samozřejmě souvisí únava a chronický únavový syndrom, jež má počátky také v elektronice. A ještě jedna věc je ve hře o stres. Věda se nedávno začala zabývat vlastnostmi krystalů některých prvků a dnes už vám bez krystalů křemíku zhasne počítač, mobil ani neškytne a nenastartuje auto. Víte, jakých nepočítaných tun křemíku je kolem nás? A myslíte, že tomu někdo rozumí?

Co se týče stresu, může být oboustranný. My škodíme planetě a ona cítí a vysílá signály, které lidé vnímají, a neprospívá jim to. Ti, kteří jsou schopni určit diagnózu v poli energie T, nachází v podkorové oblasti levé hemisféry místečko, které komunikaci s přírodou nasvědčuje a čísla odpovídají stavu úzkosti a stresu.

Opravdu, stres lze dostopovat do této oblasti mozku a zpravidla jej lze ovlivnit alternativními postupy – pokud člověk není pod příliš velkým tlakem. Stres ale může souviset i s chorobou, například řada lidí se závažnou poruchou v oblasti tlustého střeva pociťuje nevysvětlitelné návaly tiché zuřivosti a bezmocnosti.

Na stresu se také podílí stav tělesných tekutin, takže zde spolupůsobí i jevy spojené s dnešní elektronikou. Je to jako u jiné choroby, v oblasti poruchy se najde odchylka pole T, ale biochemici už vědí, že voda není, jaká by měla být a mění se v nebezpečný volný radikál H2O+. Tohle je logický důsledek stavu, voda se špatnými parametry energie T se nechová, jak by měla a škodí nám.

Jak vyhrát nad stresem

Protože stres oslabuje naši energii, abychom nad ním vyzráli, musíme naši energii posílat. Proto jsme vyvinuli a vyrobili speciální bylinný extrakt Remessio. Remessio je nabitý velmi silnou energií. Ta posiluje naši energii, energii imunitního systému, trávení a odolnosti vůči stresu. Více informací a zakoupit můžete zde: Remessio Men a Remessio Women.

Remessio pro muže - Remessio Men
Remessio pro ženy - Remessio Women
Remessio pro muže     Remessio pro ženy

 

Ing. Vladislav Trávníček

Libor Bednařík

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení