Zpět do obchodu

Registrace

To podstatné o bolesti kloubů

V naší praxi se setkáváme s bolestmi kloubů, hlavně kolen, docela často. Tento problém kupodivu nepostihuje jen lidi v důchodovém věku, ale i mladé. Každého z trochu jiných příčin. Podařilo se nám tyto podstatné příčiny vystopovat, popsat je a najít účinné řešení. Pro zbavení se bolestí kloubů je zapotřebí vyřešit všechny uvedené příčiny. Pojďme na to, uvidíte, že náš svět může být krásný, radostný a bez bolesti, když se zaměříme na to podstatné. Nestojí to za trošku úsilí o nenáročnou péči o zdraví?

 

První příčina bolesti kloubů

První a nejpodstatnější příčinu bolesti kloubů jsme museli stopovat až na buněčnou úroveň. Po letech výzkumu se ukázalo, že velké klouby jsou citlivé na poruchy proudění krve a lymfy. Krev ve vlásečnicích a lymfa přinášejí tkáním živiny a odnášejí buněčný odpad. Jestliže kapilární proudění nefunguje správně, nemůže se tkáň dobře obnovovat a nastávají obtíže. Zjistili jsme, že kapilární proudění je narušováno poruchami v naší životní energii. Ta je narušována především vysokofrekvenčním zářením, jako je celoplošný mobilní signál, dále místními zdroji wifi, bluetooth, počítačem blízko u těla a dalšími vlivy.

Tyto vlivy a přetěžování kloubů u sportovců vedou k přetížení vakuol – součástí buněk. V buňkách tím pádem vázne transport odpadu a dochází k poškození průtočnosti vlásečnic a zpomalení obnovy žilních stěn. K tomu, aby se organismus s tímto novým jevem vyrovnal a naše životní energie se uzdravila, potřebuje správné bioinformace. Proto jsme vyvinuli a vyrobili bioinformační bylinný sprej Condylos. Je určen na všechny klouby kromě kyčlí. Ty jsou příliš hluboko a řeší se jiným způsobem – viz samostatný článek o bolesti kyčlí.

Condylos nanesete na postižené místo a po vstřebání místo krátce a jemně masírujete. Postupně dojde k předání potřebných bioinformací nadřízenému orgánu, kterým je střední mozek. Samozřejmě doporučujeme vypnout a nepoužívat wifi, bluetooth a další bezdrátové přístroje. Nebo je používat velmi krátce. Protože však na nás působí celorepublikový mobilní signál nebo wifi od sousedů neustále, vymysleli jsme i způsob, jak jejich vliv neutralizovat. Pro více informací si přečtěte článek Stojaté vlny. Pozor, Condylos je bylinný přípravek – nosič bioinformací. V žádném případě se nejedná o lék, neléčí ani léky nenahrazuje.

 

Druhá příčina bolesti kloubů

Jako druhá nejčastější příčina bolesti kloubů se nám ukázaly krystalky kyseliny močové v kloubech. Pocházejí z konzumace moderní přešlechtěné pšenice. Veškerý chleba, rohlíky, zahuštěné omáčky a další potraviny obsahující pšenici (lepek) jsou nevhodné a doporučujeme je vynechat, případně nahradit žitem. Většina lidí při tom zhubne 5–20 kg, podle fyzického stavu. Nestojí to za vyzkoušení? Více v knize Život bez pšenice od Williama R. Davise.

 

Třetí nejčastější příčina bolesti kloubů

Pokud předchozí dvě metody nezabraly a stále vás bolí klouby, znamená to, že máte nevyvážený kosterně-svalový systém. Ten musí být v rovnováze. Obě nohy musí mít stejnou délku, aby byly rovnoměrně zatěžovány. Jinak může docházet k řetězové reakci způsobující napětí a bolest v dalších částech těla. Proto je důležité uvést kosterně-svalový systém do rovnováhy. Nejlépe se nám osvědčila Dornova metoda, viz www.dornova-metoda.com, ale můžete zkusit i jiné fyzioterapeutické metody.

 

Závěrem o bolesti kloubů

V praxi se nám osvědčila jako nejpodstatnější první část. Opravit a rozproudit životní energii, která pak pomáhá proudění lymfy a krve. Jednotlivá další řešení také přispívají svým dílem. Osvědčila se u všech generací, i když nemůžeme zaručit, že pomohou právě vám – to slíbit nelze. Pokud se ale budete držet všech tří kroků a nebudete dělat polovičatá řešení, jste na dobré cestě k úspěchu. Berte tyto informace jako naše životní zkušenosti a náš pohled na svět. Nejedná se o zdravotní tvrzení ani o náhradu odborných lékařských rad. Pro ty musíte k lékaři, což doporučujeme.

Seznam bioinformačních produktů, které jsme vyvinuli a které by vás mohly zajímat, najdete zde: Bioinformační bylinné produkty.

 

Pevné zdraví přeje

Libor Bednařík

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení