Zpět do obchodu

Registrace

To podstatné o bolesti kloubů

V naší praxi se setkáváme s bolestmi kloubů, hlavně kolen, docela často. Tento problém kupodivu nepostihuje jen lidi v důchodovém věku, ale i mladé. Každého z trochu jiných příčin. Podařilo se nám tyto podstatné příčiny vystopovat, popsat je a najít účinné řešení. Pro zbavení se bolestí kloubů je zapotřebí vyřešit všechny uvedené příčiny. Pojďme na to, uvidíte, že náš svět může být krásný, radostný a bez bolesti, když se zaměříme na to podstatné. Nestojí to za trošku úsilí o nenáročnou péči o zdraví?

 

První příčina bolesti kloubů

První a nejpodstatnější příčinu bolesti kloubů jsme museli stopovat až na buněčnou úroveň. Po letech výzkumu se ukázalo, že velké klouby jsou citlivé na poruchy proudění krve a lymfy. Krev ve vlásečnicích a lymfa přinášejí tkáním živiny a odnášejí buněčný odpad. Jestliže kapilární proudění nefunguje správně, nemůže se tkáň dobře obnovovat a nastávají obtíže. Zjistili jsme, že kapilární proudění je narušováno poruchami v naší životní energii. Ta je narušována především vysokofrekvenčním zářením, jako je celoplošný mobilní signál, dále místními zdroji wifi, bluetooth, počítačem blízko u těla a dalšími vlivy.

Tyto vlivy a přetěžování kloubů u sportovců vedou k přetížení vakuol – součástí buněk. V buňkách tím pádem vázne transport odpadu a dochází k poškození průtočnosti vlásečnic a zpomalení obnovy žilních stěn. K tomu, aby se organismus s tímto novým jevem vyrovnal a naše životní energie se uzdravila, potřebuje správné bioinformace. Proto jsme vyvinuli a vyrobili bioinformační bylinný sprej Condylos. Je určen na všechny klouby kromě kyčlí. Ty jsou příliš hluboko a řeší se jiným způsobem – viz samostatný článek o bolesti kyčlí.

Condylos nanesete na postižené místo a po vstřebání místo krátce a jemně masírujete. Postupně dojde k předání potřebných bioinformací nadřízenému orgánu, kterým je střední mozek. Samozřejmě doporučujeme vypnout a nepoužívat wifi, bluetooth a další bezdrátové přístroje. Nebo je používat velmi krátce. Protože však na nás působí celorepublikový mobilní signál nebo wifi od sousedů neustále, vymysleli jsme i způsob, jak jejich vliv neutralizovat. Pro více informací si přečtěte článek Stojaté vlny. Pozor, Condylos je bylinný přípravek – nosič bioinformací. V žádném případě se nejedná o lék, neléčí ani léky nenahrazuje.

 

Druhá příčina bolesti kloubů

Jako druhá nejčastější příčina bolesti kloubů se nám ukázaly krystalky kyseliny močové v kloubech. Pocházejí z konzumace moderní přešlechtěné pšenice. Veškerý chleba, rohlíky, zahuštěné omáčky a další potraviny obsahující pšenici (lepek) jsou nevhodné a doporučujeme je vynechat, případně nahradit žitem. Většina lidí při tom zhubne 5–20 kg, podle fyzického stavu. Nestojí to za vyzkoušení? Více v knize Život bez pšenice od Williama R. Davise.

 

Třetí nejčastější příčina bolesti kloubů

Pokud předchozí dvě metody nezabraly a stále vás bolí klouby, znamená to, že máte nevyvážený kosterně-svalový systém. Ten musí být v rovnováze. Obě nohy musí mít stejnou délku, aby byly rovnoměrně zatěžovány. Jinak může docházet k řetězové reakci způsobující napětí a bolest v dalších částech těla. Proto je důležité uvést kosterně-svalový systém do rovnováhy. Nejlépe se nám osvědčila Dornova metoda, viz www.dornova-metoda.com, ale můžete zkusit i jiné fyzioterapeutické metody.

 

Závěrem o bolesti kloubů

V praxi se nám osvědčila jako nejpodstatnější první část. Opravit a rozproudit životní energii, která pak pomáhá proudění lymfy a krve. Jednotlivá další řešení také přispívají svým dílem. Osvědčila se u všech generací, i když nemůžeme zaručit, že pomohou právě vám – to slíbit nelze. Pokud se ale budete držet všech tří kroků a nebudete dělat polovičatá řešení, jste na dobré cestě k úspěchu. Berte tyto informace jako naše životní zkušenosti a náš pohled na svět. Nejedná se o zdravotní tvrzení ani o náhradu odborných lékařských rad. Pro ty musíte k lékaři, což doporučujeme.

Seznam bioinformačních produktů, které jsme vyvinuli a které by vás mohly zajímat, najdete zde: Bioinformační bylinné produkty.

 

Pevné zdraví přeje

Libor Bednařík

Zpět do obchodu